Naudojimo sąlygos

Popcredit.LT Naudojimo sąlygos

1. Sąlygos

Įeidami į šią svetainę, jūs sutinkate būti saistomos šių interneto svetainės Terminai ir Sąlygos Naudojimosi visų taikomų įstatymų ir teisės aktų, ir sutinkate, kad esate atsakingas už tai, kad būtų laikomasi vietinių įstatymų. Jeigu Jūs nesutinkate su bet kuriuo iš šių terminų jums draudžiama naudoti ar pasiekti šį puslapį. Medžiagos, esančios šioje svetainėje, yra saugomas pagal autorių teisių ir prekių ženklų teisės.

2. Naudojimo licencija

Suteikiamas leidimas laikinai atsisiųsti vieną kopiją medžiagų (informacija ir programinės įrangos) apie Popcredit.lt “interneto svetainėje asmeniniam, nekomerciniam pereinamasis peržiūrai. Tai licencijos išdavimo, o ne nuosavybės teisės perdavimo, ir pagal šią licenciją, jūs negalite:

  • pakeisti ar kopijuoti medžiagų;
  • naudoti medžiagas kokiu nors komerciniu tikslu, arba bet viešai rodyti (komerciniais ar ne komerciniais tikslais);
  • bandyti dekompiliuoti arba perkonstruoti bet kokią programinę įrangą, esančią ant Popcredit.lt “interneto svetainėje;
  • pašalinti bet kokias autorines teises ar kitas nuosavybės žymėjimai nuo medžiagų, arba
  • perduoti medžiagą kitam asmeniui arba “veidrodis” medžiagų kitame serveryje.

Ši licencija automatiškai nustoja galioti, jeigu jūs pažeidžiate bet šių apribojimų ir bet kuriuo metu gali būti nutraukta Popcredit.lt. Po nutraukimo jūsų peržiūrai šių medžiagų arba nuo šios licencijos nutraukimo, Jūs privalote sunaikinti bet kokią atsisiųstą medžiagą savo turimą, ar elektronine arba spausdintine forma.
3. Atsisakymas

Dėl Popcredit.lt “interneto svetainėje medžiaga pateikiama” informatyvumas. Popcredit.lt. Ši informacija nėra ir negali būti vertinama kaip pasiūlymas parduoti, pirkti, gauti ar skelbti informaciją apie popcredit.lt produktus. lt nėra garantijų, jokių pareiškimų dėl tikslumo, tikėtina rezultatus, ar patikimumo medžiagų naudojimo savo interneto svetainėje ar kitaip, susijusios su tokių medžiagų ar kokių nors svetainių, susijusių su šioje svetainėje.
4. Trūkumai

Jokiu atveju Popcredit.lt arba jo tiekėjas nėra atsakingas už bet kokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, nuostolius netekus duomenų ar pelno, arba dėl verslo pertraukimo,), kylančius iš naudojimo ar nesugebėjimo naudoti medžiagas Popcredit. lt interneto svetainę, net jei Popcredit.lt arba Popcredit.lt įgaliotasis atstovas buvo pranešta žodžiu ar raštu apie tokios žalos galimybę. , Nes kai kurios jurisdikcijos neleidžia apribojimai numanomų garantijų ar vėliau arba atsitiktinę žalą atsakomybės apribojimai, šie apribojimai gali būti jums netaikomi.

5. Peržiūrima ir Pataisų

Medžiagos pasirodymus Popcredit.lt “interneto svetainėje gali būti techninių, spausdinimo, arba fotografijos klaidų. Popcredit.lt negarantuoja, kad savo tinklavietėje medžiagų yra tiksli, išsami, ar srovė. Popcredit.lt gali daryti pakeitimus į savo interneto svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo esančių medžiagų. Popcredit.lt nėra, tačiau bet kokius įsipareigojimus atnaujinti medžiagų.

6. Saitai

Popcredit.lt nėra peržiūrėjusi visų svetainių, susijusių su savo interneto svetainėje ir nėra atsakinga už bet kokio tokio susijusio svetainės turinį. Tokių nuorodų įtraukimas nereiškia pritarimo Popcredit.lt svetainėje. Apie bet kokį tokį susijęs svetainėje yra vartotojo pačių rizika.

7. Naudojimo MODIFIKACIJOS Svetainės sąlygos

Popcredit.lt gali peržiūrėti šiuos naudojimo savo interneto svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo. Naudojant šią svetainę, jūs sutinkate būti saistomos to meto versija šių Taisyklių ir naudojimo sąlygomis.

PopCredit Group: Polska | Lietuva