Paskolos be užstato internetu

Skubiai reikia paskolos, bet nežinai, kur pasiskolinti? Paskolos be užstato leis gauti iki net 300  € be procentų (0% komisiniai) 30-čiai dienų greičiau, nei per 20 minučių. Tau nereikės laiduotojo, popierinės pažymos arba užstato. Viskas, kas būtina Tau, jau yra – (a) banko sąskaita, (b) e-paštas, (c) mobilusis telefonas. Šiuo metu visi Lietuvos gyventojai gali užsakyti paskolas 24 valandas per parą. Skolinkis atsakingai.

Akcijos Amžius Mėnesio palūkanų norma* Gausite pinigus Maksimali kredito suma Maksimalus laikotarpis
kredito kainos metinė norma nuo 16.74% 22– 75 metinė norma nuo 16.74% 2 d.d. 5000 € 60 mėnesių sužinoti daugiau
Imk kredita iki puses metu terminui iki 1000 eur nemokamai
18-65 nuo 4%
15 minučių 1000 € 48 mėnesių sužinoti daugiau
credit star Švetines nuolaidas paskoloms nuo 1000 € 18 – 70 nuo 10% 15 minučių 4000 € 48 mėnesių sužinoti daugiau
vivus kreditas Pirma įmoka tik pavasarį! Papildomas atostogų mėnuo kitais metais, o net 10 – čiai laimingųjų nereikės grąžinti paskolos! 18 – 70 nuo 10% 15 minučių 3000 € 24 mėnesių sužinoti daugiau
Nuolaidas
18 -70 nuo 6.41% metu
15 minučių 10000 € 60 mėnesių sužinoti daugiau

Kaip gaunamos paskolos be užstato nuo 18 metų?

Šiuo metu paskolos internetu ir vartotojų kreditai tapo viena populiariausių paskolų rūšių. Paskola prieinama be nereikalingų formalumų, taip pat ir tuomet, kai kiti paskolosPaskolos be užstato davėjai jau seniai nebedirba. Kai kurios įmonės, pavyzdžiui, siūlo paskolą iki 10000 eur išduoti net 7.00 val. arba 23.50 val. Antra vertus, kaip bebūtų, nors ir kaip norėtųsi, paskola be užstato neišduodama naktį, nes tai draudžia Lietuvos įstatymai.

Skolinantis be užstato, Tu privalai atlikti sekančius veiksmus:

  • apžiūrėk paskolų sulygintoją ir nuspręsk, kuri paskola be užstato yra naudingiausia;
  • užsakyk paskolą ir užpildyk anketą;
  • pervesk registracijos mokestį 0,01 eur apimtimi į kreditoriaus sąskaitą;
  • nurodyk, kokio dydžio paskola reikalinga;
  • gauk pinigus į savo sąskaitą.

Jeigu viskas įvykdyta teisingai ir Tavo banko sąskaita yra tame pačiame komerciniame banke, kur paskolos davėjo, tai pinigus galėsi gauti jau visiškai greitai. Priešingu atveju paskola tave pasieks tiktai sekančią dieną arba poryt.

Kiek kainuoja paskola be užstato ir darbo vietos?

Mūsų patirtis rodo, kad naudingiausios paskolos internetu be užstato nėra brangesnės, nei 10% per mėnesį (skolinantis 1 mėnesiui). Žinoma, kiekvienas paskolos davėjas kelia savo sąlygas, todėl prieš skolinimąsi svarbu susipažinti su visais kaštais ir perskaityti paskolos sutartį iki pabaigos. Būk informuotas apie savo teises ir pareigas.
Kas vyksta, jeigu uždelsiami kreditiniai mokėjimai? Šiuo atveju paskolos davėjas turi teisę pareikalauti mokesčio už paskolos termino pratęsimą arba delspinigių už įsipareigojimų nevykdymą. Kad nesugadintumėte savo kreditinės istorijos, svarbu laiku vykdyti įsipareigojimus, nes, priešingu atveju, galimybė pasiskolinti ateityje bus labai ribota. Tai liečia ne tiktai paskolas be užstato, bet ir hipotekinį kreditą arba auto lizingą. Skolinkis atsakingai.

PopCredit Group: Polska | Lietuva