Privatumo politika

Ši privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu POPCREDIT.LT renka, naudoja, palaiko ir atskleidžia informaciją, surinktą iš vartotojų (toliau “Vartotojas”) apie http://www.popcredit.lt svetainėje (“Svetainė”). Ši privatumo politika taikoma Svetainių ir visų produktų ir paslaugų, siūlomų POPCREDIT.LT.

Asmens identifikavimo informacija

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, įvairiais būdais, įskaitant, bet neapsiribojant, Kai vartotojai apsilankykite mūsų svetainėje, užsiprenumeruoti naujienas, atsakyti į apklausos, užpildykite formą, ir su kitomis veiklos rūšimis, paslaugų funkcijos ar išteklių, mes darome mūsų svetainėje. Vartotojai gali būti paprašyta pateikti, atitinkamai, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Mes renkame asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, tik tuo atveju, jei jie savanoriškai tokią informaciją pateikti mums. Vartotojai visada gali atsisakyti pateikti asmeniškai identifikavimo informaciją, išskyrus tai, kad gali neleisti jiems įsitraukti į veiklą, susijusią su tam tikrų Svetainės.

Ne asmens identifikavimo informacija

Mes galime rinkti ne asmens identifikavimo informaciją apie vartotojus, kai jie sąveikauja su mūsų svetainėje. Ne asmens identifikavimo informacija gali būti naršyklės pavadinimas, tipo kompiuteris ir techninė informacija apie vartotojus reiškia prisijungimo į mūsų svetainę, pavyzdžiui, operacinę sistemą ir interneto paslaugų teikėjų naudojama ir kita panaši informacija.

Žiniatinklio naršyklės slapukus

Mūsų svetainėje gali naudoti “cookies” pagerinti vartotojų patirtį. Vartotojo interneto naršyklė perkelia savo kietąjį diską slapukus tvarkyti apskaitos dokumentus, o kartais ir sekti informaciją apie juos. Vartotojas gali pasirinkti savo naršyklę atsisakyti slapukų, arba jus įspėti, kai slapukai siunčiami. Jei jie tai padarys, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios svetainės dalys gali veikti netinkamai. Jūs galite rasti papildomos informacijos apie tai, kaip įjungti ar išjungti slapukus, per ieško internete terminuotųjų “cookies” arba “anonimiškai naršyti”.

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

POPCREDIT.LT gali rinkti ir valdyti vartotojų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– Siekiant pagerinti klientų aptarnavimą
Informacija, kurią pateikiate mums padeda efektyviau reaguoti į savo klientų aptarnavimo prašymus ir paramos poreikius.
– Jei norite tinkinti vartotojo patirtį
Mes galime naudoti informaciją kaip visuma, siekiant suprasti, kaip mūsų kaip grupės Vartotojai naudoti paslaugas ir išteklius, pateikiamos mūsų interneto svetainėje.
– Norėdami pagerinti mūsų svetainę
Mes galime naudoti jūsų atsiliepimus, siekdami patobulinti savo produktus ir paslaugas.
– Norėdami paleisti skatinimas, konkursas, tyrimo ar kitų svetainių filtravimas
Norėdami išsiųsti informacijos vartotojams, jie sutiko gauti apie temas, mes manome, bus juos domina.
– Jei norite siųsti periodinius laiškus
Mes galime naudoti elektroninio pašto adresą siųsti vartotojo informaciją ir atnaujinimus, susijusius su jų tvarka. Ji taip pat gali būti naudojamas, reaguoti į jų užklausas, klausimai, ir / ar kitų prašymų. Jeigu vartotojas nusprendžia opt-in į mūsų pašto adresų sąrašą, jie gaus laiškus, kurie gali apimti įmonės naujienas, atnaujinimus, susijusių produktų ar paslaugų informaciją ir tt Jeigu bet kuriuo metu naudotojas norėtų atsisakyti iš gauti ateityje elektroninius laiškus, jie gali padaryti susisiekę su mumis per mūsų svetainę.

Kaip mes saugome jūsų informaciją

Mes priimame jūsų asmeninės informacijos, vartotojo vardą, slaptažodį, keitimosi informacija ir duomenų tinkamą duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo praktikų peržiūras bei saugumo priemonių siekiant apsaugoti nuo neteisėtos prieigos, keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo saugomi mūsų svetainėje.

Dalintis savo asmeninę informaciją

Mes neparduodame, prekybos arba nuomos Vartotojai asmens identifikavimo informaciją kitiems. Mes gali pasidalinti bendrą suvestinę demografinę informaciją, nesusietos su bet kokio asmens tapatybės informacijos apie lankytojus ir vartotojus su mūsų verslo partneriais, patikimų filialų ir reklamuotojams pirmiau nurodytais tikslais.

Trečiųjų šalių interneto svetaines

Vartotojai gali rasti mūsų svetainėje, kad nuoroda į mūsų partnerių, tiekėjų, reklamuotojams, rėmėjų, licensors, o kitoms trečiosioms šalims šių svetainių ir paslaugų reklamos ar kitą turinį. Mes neturime kontroliuoti turinį ar nuorodos, kad ant šių svetainių ir nėra atsakinga už konkrečią praktinę dirbančių tinklavietėse, susietose arba iš mūsų svetainės. Be to, šios svetainės ar paslaugos, įskaitant jų turinį ir nuorodas, gali būti nuolat keičiasi. Šios svetainės ir paslaugos gali turėti savo privatumo politiką ir klientų aptarnavimo politiką. Kokioje nors kitoje svetainėje naršyti ir sąveika, taip pat svetainių, kurios turi nuorodą į mūsų svetainę, yra, kad svetainė pačių sąlygų ir politikos.

Reklaminis

Skelbimai, esantys mūsų svetainėje gali būti pristatomi vartotojams teikia reklamos partnerių, kurie gali nustatyti slapukus. Šios slapukus leisti “skelbimų serveris atpažinti jūsų kompiuterį kiekvieną kartą, kai jie siunčia jums reklamą internete sukaupia ne asmens identifikavimo informaciją apie jus ar kitiems, kurie naudoja jūsų kompiuterį. Ši informacija leidžia skelbimų tinklus, be kita ko, pateikti tikslinius skelbimus, kurie, jų manymu, bus jums įdomūs. Ši privatumo politika neapima bet kokiais reklamuotojams naudoti slapukus.

Šios privatumo politikos pakeitimai

POPCREDIT.LT turi savo nuožiūra bet kuriuo metu atnaujinti šią Privatumo politiką. Kai mes darome, mes peržiūrėti atnaujintą datą šio puslapio apačioje. Mes skatiname Vartotojai dažnai patikrinti šį puslapį bet kokius Viešnagės informuotas apie tai, kaip mes padedame apsaugoti asmeninę informaciją, kurią mes renkame. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad ji yra jūsų pareiga periodiškai peržiūrėti šį privatumo politiką ir suvokti modifikacijų.

Jūsų sutikimas iš šių sąlygų

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, Jūs išreiškiate savo sutikimą šios politikos. , Jei jūs nesutinkate su šios politikos, prašome nedvejodami naudoti mūsų svetainėje. Jūsų tęstinis naudojimasis šia svetaine po komandiravimo kokius šios politikos pakeitimus bus laikoma šių pokyčių savo sutikimą.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, praktika šioje svetainėje, arba verslo santykių su šia svetaine, prašome susisiekti su mumis:
, POPCREDIT.LT užpildyti kontaktinę formą, galite rasti mūsų svetainėje (http://www.popcredit.lt)

Šis dokumentas paskutinį kartą buvo atnaujintas 4 balandis 2013

PopCredit Group: Polska | Lietuva