MOGO kreditas

Kai reikalinga didesnė pinigų suma, gali praverti mogo kreditas. Įkeisk automašiną, gauk pinigus ir toliau ja važinėk. Skolinantis ilgesniam terminui, komisinis mokestis už mogo-lt paskolą yra žemesnis nei kreditų internetu, be to, jis daugeliu atvejų prieinamas net su negatyvia kreditine istorija arba neturint pajamų.  Užsakyk kreditą ir gauk individualų pasiūlymą per 30 minučių.

Kas yra Mogo kreditas?


mogo kreditas paskolos

Paskola su automašinos užstatu leidžia gauti net iki 50 tūkstančių litų per 1 dieną. Tikslus prieinamos sumos dydis priklausys nuo automašinos įvertinimo, tačiau jis niekuomet nebus didesnis nei 90% automašinos vertės.

AS Mogo kreditas išduodamas laikotarpiui iki 60 mėnesių ir jį gali užsakyti kiekvienas Lietuvos gyventojas, turintis nuosavą automašiną. Tradiciškai žemesnis palūkanų tarifas yra pasirenkant ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, tačiau esant tokia scenarijui išauga bendra suma, kurią visu terminu grąžinsi įmonei. Ši paskolos rūšis pasaulyje žinoma gana senai, tačiau Lietuvoje ji pasirodė visai neseniai ir tapo populiaria tiktai dabar.

Kaip įkeisti automašiną ?

Įkeičiant automašiną, ji negali būti senesnė nei 20 metų, turi būti su technine apžiūra ir privalomu civiliniu teisiniu draudimu. Jeigu pageidauji gauti daugiau, nei 17500 Lt, bus reikalingas taip pat ir KASKO draudimas. Sprendžiant dėl paskolos suteikimo, paprastai nevykdomas tavo pajamų arba kreditinės istorijos vertinimas, tokiu būdu kreditas už automašiną gaunamas taip pat ir tokiose situacijose, kai visi kiti skolintojai pagalbos nesiūlo.

Mogo kredito gavimo procedūros aprašymas yra palyginus sudėtingesnis, nei praktikoje tai realiai vyksta. Apskritai, procedūra įtraukia tris pagrindines fazes:

  • kredito internetu užsakymas, užpildant anketą įmonės interneto svetainėje, kur reikės nurodyti informaciją apie save ir automašiną (registracijos numeris). Nutarimas dėl kredito suteikimo bus priimtas maždaug per 30 minučių ir, jeigu jis bus teigiamas, galėsi iškart pasirašyti sutartį (elektroniniu būdu arba įmonės biure);
  • įgaliojimo patvirtinimas Regrita. Iškart po sutarties pasirašymo kreditorius nusiųs į Regrita kurjerį su įgaliojimo projektu. Gaunant kreditą Tu privalėsi nuvykti į Regrita ir užregistruoti automašiną kaip užstatą paskolos gavimui.
  • Kai viskas įvykdyta, belieka laukti, ir, praėjus palyginus trumpam laikotarpiui, Mogo kreditas jau bus įskaitytas į tavo sąskaitą.

Atsižvelk – registruojant įgaliojimą, Tu privalėsi sumokėti valstybinę rinkliavą 39 Lt apimtimi. Greičiau pinigus gausi, jeigu Tu turi sąskaitą tame pačiame banke, kur ir Mogo.

Kaip grąžinti kreditą?

Žmonės yra tingūs ir, siekiant išvengti problemų, kurios kyla dėl užmaršumo, vieną kartą per mėnesį nusiųs Tau žinutę arba e-paštu (pagal pasirinkimą ) su priminimu apie kiekvieno mėnesio mokėjimą. Pinigus būtina pervesti į kreditoriaus banko sąskaitą, mokėjimo pavedime nurodant visą reikalingą informaciją, t.t. sutarties numerį ir kliento numerį.
Apskritai, kreditas su automašinos užstatu yra laikomas vienu iš naudingiausių paskolų tose situacijose, kai reikalinga didesnė pinigų suma arba yra problemų su pinigų gavimu kitose įmonėse. Mūsų vertinimu, Mogo siūloma galimybė gauti paskolą su užstatu ir toliau važinėti savo automašina yra dėmesio vertas pasiūlymas, tačiau prieš skolinantis kruopščiai įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą nustatytu terminu.

Įmonės kontaktai

AS “Mogo” pagrindinis biuras yra Vilniuje, Lentvario g. 7
Darbo laikas: Pr, An, Tr, Kt, Pk: 8:00-18:00; Š 8:00-16:00, S – nedirbame

PopCredit Group: Polska | Lietuva